شرایط عضویت در سامانه اشتراک محتوای حرم مطهر رضوی

قوانین و مقررات عضویت در سامانه اشتراک محتوای حرم مطهر رضوی

ضمن خوش‌آمدگویی به حضرت‌عالی برای تصمیم به عضویت در سامانه اشتراک محتوای حرم مطهر رضوی، به منظور حفظ شئونات و ارتقا سطح خدمات این سایت که منتسب به حرم مطهر امام رضا علیه السلام می باشد، توجه شما را به نکات و قوانین زیر جلب می‌نماییم:

نکته مهم1: عضویت در سامانه به معنای تایید و گام برداشتن بر اساس قوانین این صفحه بوده؛ مسئولیت کلیه بارگزاری ها و مطالب قرارداده شده با نام کاربری شما با خود شما خواهد بود و قابل پیگیری است.

نکته مهم2: در مواقع لزوم در قوانین زیر امکان تغییر وجود دارد؛ بنابراین پیگیری تغییرات صفحه‌ی قوانین و مقررات باشید.

قوانین مربوط به ثبت نام و اطلاعات کاربری

1) اطلاعات خواسته شده از کاربر باید به صورت کامل و صحیح وارد شود و در خصوص مدارک خواسته شده در سطوح بالاتر کاربری، این مدارک باید مطابق با اصل مدرک باشد.

2) اطلاعات وارد شده توسط شما به علاوه مدارک ارسالی از سوی شما در سطوح بالاتر کاربری به صورت امانت نزد ما خواهد بود و تنها در گزارشات آماری به صورت کلی و موردی استفاده خواهد شد.

3) کاربران موظف به انتخاب نام کاربری مناسب و نگهداری از رمز عبور خویش هستند.

4) از گذاشتن شماره موبایل یا شماره تلفن ثابت به جای نام کاربری یا نام نمایشی خودداری کنید.

5) حذف کاربری در سامانه اشتراک محتوای حرم مطهر رضوی باعث حذف کامل کاربر نمیشود فقط باعث غیر فعال شدن حساب کاربری و عدم نمایش پروفایل کاربر به دیگران میشود. برای حذف کردن حساب کاربری بصورت کامل باید از طریق فرم تماس با ما با مدیریت سایت هماهنگ شود.

6) بکار بردن نام کاربری و اسامی نمایشی شامل مدیر - مدیر سایت و امثال این اسامی چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی خلاف می باشد و با کاربر مورد نظر برخورد می شود.

7) در گذاشتن عکس پروفایل خود دقت کنید و از گذاشتن عکس های خلاف شرع و یا عرف عمومی (پوشش نامناسب و مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران) خودداری فرمایید.

8) در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید. نام کاربری و نام نمایشی نامناسب و غیر موجه نباید استفاده شود و صورت استفاده باعث مسدودی کاربر میشود.

قوانین مربوط به بارگزاری مطلب و ارسال نظر

1) کاربران موظفند طبق قوانین سامانه اشتراک محتوای حرم مطهر رضوی و قوانین مربوط به جرائم رایانه ای فعالیت نموده و مدیران را از هرگونه مطلب مغایر با شئونات اسلامی و قوانین مربوط به جرائم رایانه ای مطلع سازند. این اقدام می تواند از طریق فرم گزارش تخلف انجام شود.

2) مطالب و نظرات ارسال شده تنها بیانگر نظر و عقیده نویسنده‌ی آن بوده و بیانگر نظر و عقیده مسئولان سایت و یا تفکر حاکم بر این سایت نمی‌باشد.
3) بدیهی است در قبال مطالب و نظرات ارسالی از سوی کاربران سطح تایید شده و کانال های رسمی، این سایت مسئولیتی بر عهده نداشته و نخواهد داشت.

4) سایت در قبال دریافت گزارشات تخلف با خاطی از طریق مراجع ذیربط برخورد خواهد نمود. همچنین این برخورد در خصوص مطالب و نظرات ارسالی خلاف قوانین سامانه و قوانین مربوط به جرائم رایانه ای در کاربران سطوح کاربران عادی و تایید شده برخورد قانونی خواهد کرد.

5) ارسال مطلب و نظر برخلاف قوانین مدنی و رسمی داخلی کشور و در تضاد با حتمیات بین المللی تخلف به حساب می آید.

6) استفاده از نرم افزار برای ارسال مطلب به منظور بالابردن آمار پست های کاربر به عنوان کاربر اسپم شناخته میشود و کاربر مورد نظر مسدود میشود.

7) کپی کردن مطالب کاربران خلاف قوانین سایت می باشد و شما باید از امکان باز نشر استفاده کنید.

8) از ارسال پست های تکراری برای بالا بردن تعداد پست های پروفایل خود یا تعداد پست های گروه خود خودداری کنید. در صورت مشاهده حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

9) از تبلیغ گروه خود در گروه های دیگر خودداری کنید در صورت مشاهده و عدم رعایت این امر حساب کاربر مسدود شده و گروه مورد نظر حذف میشود.

10) تمسخر قومیت ها ممنوع بوده و همه موظف هستند به هموطنان خود با هر قومیتی احترام بگذارند و از ارسال طنز در مورد آنها خودداری کنند.

11) هر گونه توهین به مقامات کشوری یا مقدسات جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد جدی میشود .

12) هرگونه “نشر و درج مطالب، تصاویر، فیلم، کلیپ و فایل های صوتی خلاف شرع و عرف ” ممنوع بوده و آی پی و نام کاربری خاطی مسدود و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

13) تحریک کاربران، تبلیغ و دعوت به شیطان پرستی، فحشا، اعتیاد، خودکشی، سوء استفاده جنسی، ادیانی غیر از دین اسلام، شرکت در تظاهرات و تجمع‌های غیر قانونی ممنوع می‌‌باشد و در صورت درخواست قضایی آی پی افراد به آنها داده خواهد شد.

14) تبلیغ و دعوت به شبکه های اجتماعی دیگر یا چت روم ها یا انجمن های گفت و گو و سایت های کسب درآمد ممنوع می باشد.

15) درج و نشر مطالب غلط، بکار بردن کلمات رکیک، دروغ و بی احترامی به کاربران، دین‌، عقاید و اعتقادات، افراد و اشخاص، ارگان‌ها و ادارات، سازمانها و مسئولین خلاف قوانین می‌باشد و می‌بایست از ایجاد گروه‌های سیاسی مخالف با نظام و ارسالهای مرتبط و مخالف نظام خودداری شود.


قوانین عمومی و امنیتی

1) کاربران موظفند از ایجاد هرگونه بحث و جدال در سایت خودداری کنند و در صورت مشاهده اینگونه موارد با کاربران خاطی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

2) کاربران موظفند به تذکرات ارسالی از سوی "سیستم پیام سایت" توجه کرده و ارسال پیام به صورت پیام عمومی در سایت خلاف قوانین می باشد و با کاربر خاطی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

3) هرگونه برگزاری تجمعات، میتینگ (قرار ملاقات های گروهی) توسط کاربران این شبکه مخاطبان حرم در خارج از فضای مجازی ممنوع بوده و در صورت مشاهده اینگونه تخلفات، تمامی مشخصات کاربری خاطی در اختیار مراجع قضایی قرار میگیرد.

4) از پذیرش مدیران شبکه های اجتماعی دیگر که با هدف تحریک کاربران سایت قدم برمیدارند معذوریم و کاربری آنها برای همیشه مسدود میشود.

5) درخواست دوستی و آشنایی جهت فضای مجازی و حقیقی توسط کاربران خلاف قوانین سایت بوده است و در صورت گزارش کاربر مقابل، توسط مدیران برخورد صورت میگیرد.

6) نشر هرگونه شماره تماس ثابت و همراه و آیدی های مسنجر، ایمیل و کانال تلگرام در سایت که جهت دوستیابی و هر نوع سوء استفاده باشد ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد صورت میگیرد.

7) در صورت ایجاد مشکل در سرور فایل های سایت امکان حذف عکس ها و فایل های پیوستی وجود دارد و بدلیل حجم زیاد فایل ها امکان بک آپ گیری وجود ندارد بنابراین سامانه مسئولیتی در این زمینه ندارد. میتوانید فایل های خود را در سایت های دیگر آپلود کنید.

8) هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران، عکسها، مشخصات آنها ممنوع میباشد.

9) هرگونه امور تبلیغاتی در فضای سایت ممنوع بوده و جهت امور تبلیغاتی باید با مدیریت سایت هماهنگی شود.

10) ما حق این را داریم هر کاربری را که در جهت ضربه زدن به سایت یا ایجاد تشنج قدم بردارد همراه با عوامل آنها مسدود و در صورت نیاز تمام مطالب آن را حذف کنیم.