جملات ناب شهید مفتح

علاقه ما به این مملکت از دیدگاه اسلام و تشیع است...

جملات ناب شهید مفتح

علاقه ما به این مملکت از دیدگاه اسلام و تشیع است. اگر به افکار اسلامی ما جسارت کردید، اگر به احساسات مذهبی ما احترام قائل نشدید، ملت ما آرام نخواهد گرفت.

نجات ما، انقلاب ما، در اثر اسلام بود و در ادامه اش و رسیدنش به پیروزی کامل باید در لوای اسلام باشد.

به نام خدا و در راه خدا بجنگید و با کسانی که سد راه هدایت و سعادت اند، نبرد کنید؛ اما در این نبرد از زیاده روی اجتناب کنید.

ما در هر لباس و دارای هر پست وموقعیتی باشیم، وظیفه ای سنگین به دوش داریم و به حکم اینکه مسلمانیم، باید در راه حفظ اسلام بکوشیم.

شهدای ما به خاطر اسلام است، مبارزات به خاطر اسلام است، زندان رفتن ها، شکنجه دیدن ها، محرومیت ها به خاطر این است که اشخاصی هستیم متعلق به اسلام.

عامل پیشرفت انقلاب اسلامی ما همین طبقه محروم بودند.

از دست دادن روح سلحشوری و خوگرفتن به زندگی اشراف منشانه از طرف مردم، و حکومت شهوت پرستان و تحریکات خطرناک دشمنان، همه و همه دست به دست هم داده و انحطاط مسلمین را به وجود آورد و کشورهای زرخیز و پرثروت اسلام را به صورت مستعمره و بازاری برای غارتگران سا خت.

بشریت وقتی می تواند از میوه های علم برخوردار گردد که به موازات و پیشرفت علم در نیروی دین و اخلاق، خود را نیز تقویت نماید. همان طور که دینداری توام با جهل و نادانی ضررهای فراوان دارد. خطر قدرت های علمی تهی از ایمان و اعتقاد به خدا به مراتب بالاتر است.

ما معتقدیم در برابر تمایلات سرکش نفسانی و شهوات عنان گسیخته انسان، اعتقاد به خدا و دین باید باشد تا بشریت در سایه دین از صنعت و علم در مجرای صحیح استفاده کند.

دانشگاه و مذهب و روحانیت (مذهب شناس ها) با هم متحدند و در رأس این ملت یک فقیه و مرجع تقلید است؛ مرجعی که اختیار کارها دست اوست. هر فرمانی بدهد، مطیع او هستیم. یک جامعه که اختیار حرکتش در دست یک مرجع فقیه شجاع آگاه و دل سوز عالم به زمان است، می تواند در برابر دشمن بایستد؛ لذا آمریکا به طور یقین نمی تواند در ایران مداخله نظامی بکند.

اين كشته ها و مبارزات ما به خاطر اسلام بود؛ زندان رفتن ها، شكنجه ديدن ها و محروميت ها، به خاطر اين بود كه ما آدم هايي هستيم متعلق به اسلام؛ يعني بنده شخصاً چنين هستم، محال است يكي از برنامه هاي اسلامي را از دست بدهم و با آن معامله اي بكنم؛ با هيچ گروه، با هيچ دسته؛ ناراحت مي شوند، بشوند. مگر ما مي توانيم وظيفه ها را به خاطر اينكه يك گروهي ناراحت مي شوند، رها كنيم.

ترور، قتل، شهادت مردان بزرگ و رهبران ما، از اراده و استقامت ما نمی کاهد. ما به دنبال رهبران خود به این پیکار ادامه می دهیم.

ابرقدرت ها هرگز نمی توانند در برابر این انقلاب اسلامی ایستادگی کنند.

#حلقه_وصل

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال کنید
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.
ویژه ها
عید در حرم امام رئوف

عید در حرم امام رئوف

9224

عید در حرم امام رئوف


عکس حرم مطهرامام رضا علیه السلام

عکس حرم مطهرامام رضا علیه السلام

8634

فقیر و خسته به درگاهت آمدم رحمی که جز ولای توام نیست هیچ دست آویز حرم مطهرامام رضا علیه السلام


زائر حرم امام رضا علیه السلام

زائر حرم امام رضا علیه السلام

7963

دولت دراین سرا و گشایش دراین در است ... السلام علیک یا انیس النفوس یا علی بن موسی الرضا(ع) #امام_رضا_علیه_السلام #حرم_امام_رضا_علیه_السلام #حرم_مطهر_رضوی


ضریح حرم مطهر امام رضا علیه السلام

ضریح حرم مطهر امام رضا علیه السلام

8911

قلب مرا به پای ضریح ات گره بزن بیمارم و دخیل شفای تو می شوم


دربانان حرم مطهر امام رضا علیه السلام

دربانان حرم مطهر امام رضا علیه السلام

9693

از رهگذر خاک سر کوی شما بود؛ هر نافه که در دست نسیم سحر افتاد


بیشتر