حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها)، دارای شخصیتی والا و بی نظیر هستند

امشب شب ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه دختر مکرمه آقا موسی ابن جعفر علیه السلام است. امیدواریم این میلاد مسعود زمینه خیر و برکت و رحمت پروردگار برای همه بندگان...

حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها)، دارای شخصیتی والا و بی نظیر هستند

امشب شب ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه دختر مکرمه آقا موسی ابن جعفر علیه السلام است. امیدواریم این میلاد مسعود زمینه خیر و برکت و رحمت پروردگار برای همه بندگان الهی باشد.

در ارتباط با ولادت حضرتش تا میلاد مسعود حضرت ثامن الائمه وجود مبارک علی ابن موسی الرضا بعنوان دهه کرامت نامیده شده است. و نام بسیار مناسب و خوبی است و امیدواریم که کرامت ها و عنایت ها از ناحیه خداوند متعال که همیشه شامل حال بندگانش می شود در این دهه بیشتر باشد.
حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) که خواهر معصوم و دختر معصوم و همچنین عمه معصوم هستند، دارای شخصیت معنوی و والایی هستند در حدی که زیارت قبر مقدسشان تعبیر شده در احادیث که استحقاق ورود در بهشت را برای افراد می آورد و حضرتش شخصیتی هستند که شفاعتشان در قیامت بسیار بسیار چشمگیر است
ولادت حضرتش که مثل فردایی نقل شده است امیدواریم تا ولادت آقا حضرت رضا علیه السلام زمینه ای باشد برای این که دوستانشان هرچه بهتر از برنامه های وجود مبارک حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) که آن هدف مهم توجه دادن به خداوند متعال و رعایت دستورات الهی است تا ولادت حضرت رضا علیه السلام زمینه ای باشد برای اینکه دوستانشان توجه و تعهد بیشتر و هر چه بهتر از این زمینه لطف و رحمت پروردگار برخوردار باشند.
امیدواریم ولادت با سعادت حضرت رضا علیه السلام که خود شخصیتی بی نظیر و در شمار معصومین هستند و هشتمین وصی پیامبر گرامی اسلام، زمینه ای باشد برای توجه هر چه بیشتر به دستورات و فضائل و معجزاتشان که هر چه جامعه در جهت این بزرگواران بهتر قرار گیرد و معرفت بیشتر پیدا کند و تعهد بهتر در ارتباط با دستوراتشان، خیر و سعادت برایشان بیشتر خواهد بود.
امیدواریم با توجه به آن چه عرض شد در این دهه کرامت، عنایات خداوند بر همگان بیشتر و توجه ما به برنامه های دینی زیادتر و زمینه رشد و تکامل برای جامعه ما بیشتر باشد.
ان شاالله خداوند متعال ما را مورد توجه عنایات خاصه معصومین قرار دهد.

منبع: مصاحبه معظم له با خبرنگار seyyedan.org - مرداد 1395

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال کنید
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.
ویژه ها
عید در حرم امام رئوف

عید در حرم امام رئوف

9224

عید در حرم امام رئوف


عکس حرم مطهرامام رضا علیه السلام

عکس حرم مطهرامام رضا علیه السلام

8634

فقیر و خسته به درگاهت آمدم رحمی که جز ولای توام نیست هیچ دست آویز حرم مطهرامام رضا علیه السلام


زائر حرم امام رضا علیه السلام

زائر حرم امام رضا علیه السلام

7963

دولت دراین سرا و گشایش دراین در است ... السلام علیک یا انیس النفوس یا علی بن موسی الرضا(ع) #امام_رضا_علیه_السلام #حرم_امام_رضا_علیه_السلام #حرم_مطهر_رضوی


ضریح حرم مطهر امام رضا علیه السلام

ضریح حرم مطهر امام رضا علیه السلام

8911

قلب مرا به پای ضریح ات گره بزن بیمارم و دخیل شفای تو می شوم


دربانان حرم مطهر امام رضا علیه السلام

دربانان حرم مطهر امام رضا علیه السلام

9693

از رهگذر خاک سر کوی شما بود؛ هر نافه که در دست نسیم سحر افتاد


بیشتر