ساخت کاردستی با سی دی

ساخت کاردستی با سی دی

ساخت کاردستی با سی دی

ساخت کاردستی حیوانات با سی دی بی استفاده

یکی از بهترین سرگرمی ها برای کودکان ساخت کاردستی می باشد. کودک می تواند با ساده ترین وسایل غیر قابل استفاده زیباترین کاردستی ها را بسازد. در این مطلب نحوه ساخت کاردستی حیوانات با سی دی ارائه خواهد شد.

ساخت کاردستی حیوانات با سی دی ایده ی خلاقانه و بسیار ساده برای کودکان می باشد که به راحتی می توانند با استفاده از سی دی های خراب و معیوب و وسایلی از قبیل چسپ، کاغذ، فوم، روبان، دکمه و … حیوانات مختلف بسازند. حتی کودکان از این کاردستی های بامزه می توانند برای تزئین اتاق خود استفاده کنند.

کاردستی حیوانات با سی دی

در این بخش انواع مختلف حیواناتی که با استفاده از سی دی در شکل های ساده و زیبا می توان ساخت ارائه شده است، که نیاز به آموزش خاصی ندارند و می توان با نگاه کردن به تصویر هر کاردستی با استفاده از ساده ترین وسایل، کاردستی حیوانات مورد نظر را ساخت. از جمله کاردستی هایی که اغلب با سی دی به شکل حیوانات ساخته می شود می توان به کاردستی لاک پشت، کاردستی پرنده های مختلف، کاردستی خرس، گربه، سگ و… اشاره نمود.

ساخت کاردستی پرنده با سی دی

5c34709c2e0aa.jpg

ساخت کاردستی جوجه با سی دی

5c3470bb42c33.jpg

ساخت کاردستی لاک پشت

5c3470cfd013c.jpg

کاردستی خرس با سی دی

5c3470df200e4.jpg

ساخت هزار پا با سی دی

5c3470f0da819.jpg

کاردستی گاو با سی دی

5c347100ac637.jpg


5c347114cb21c.jpg


در ادامه ساخت کاردستی حیوانات با سی دی می توانید مدل های متنوع و زیبا از حیواناتی نظیر موش، قورباغه، ماهی ، کرم ابریشم و کفشدوزک را برای خود طراحی کرده و با سی دی های بی استفاده درست کنید و با افزودن سلیقه و خلاقیت خود از ساختن آن ها لذت ببرید. توجه داشته باشید که برای ساخت کاردستی با سی دی بهتر است از سی دی ها و دی وی دی های بی مصرف استفاده کنید واز این طریق خلاقیت با وسایل دور ریختنی را نیز به کودکان آموزش دهید.


مطالب مرتبط