وصیت نامه شهدا

برشی از وصیت نامه شهدا

وصیت نامه شهدا

محمد حسن عین افشار

از طرف هیچ شخصی و یا گروهی تحت فشار قرار نگرفتم که به جبهه بروم و لذا خودم با تشخیص و بینش خودم تصمیم رفتن به جبهه را گرفتم تا کمکی هر چند ناچیز بتوانم به اسلام و مسلمین و میهنم بکنم تا اگر زنده ماندم بتوانم با وجدانی آسوده به زندگی ادامه دهم .


حسین غفاریان

سعی و اهتمام کنید از خط امام که همان خط اصیل است خارج نشوید و وحدت خود را حفظ کنید .


علی قاسم پور بقمچ

به خواهرانم بگویید که ای خواهر عزیز حجاب تو در همه جا کوبنده تر از خون من است .


سید خلیل کابلی فرشچی

پدر و مادر عزیز و گرامیم اسلام باید بوسیله ی خون ما و دیگران آبیاری شود پس شما را در این امر توصیه به صبر می کنم زیرا که قرآن می فرماید " المومن کالجیل الراسخ " زیرا که اکنون وقت امتحان ما فرا رسیده است


شهید سید یحیی کامیاب

حسین (ع) بیش از آن که تشنه ی آب باشد تشنه لبیک گو بود پس یا حسین لبیک من هم آن قدر به جبهه می روم و می جنگم تا شهید شوم ای جوانان مبادا در غفلت بمیرید که علی (ع) در محراب عبادت شهید شد


محمد تقی دلجو شکوییه

بدانید که یک لحظه در خدمت اسلام بودن به میلیون ها سال زندگی در این دنیای فانی و بی وفا ارزش دارد چه خوبست که آفتاب عمر انسان بر لب بام شهادت غروب کند .


حمید ربانی نوغانی

خواهرانم زینب گونه باشید و الگویتان الگوی زنان حضرت زهرا (س) باشد حجابتان را بیشتر از پیش رعایت کنید و به همه دوستان این امر را توصیه کنید .


مهدی رشیدی طرقی

پدر و مادر عزیزم اگر من به جهان آخرت شتافتم شما هیچ اندوهی به دل نگیرید زیرا ما در راهی قدم گذارده ایم که امام حسین در آن راه طفل شش ماهه اش را تقدیم الله کرد و خود و 72 تن از یارانش هم در آن راه به شهادت رسیدند .


احمد رعنایی نظام دوست

از دوستانم می خواهم ادامه دهنده راه شهدا باشند و برادران دیگر را راهنمایی کنند و دست برادران کوچکتر از خود را بگیرند و دوستانه آنان را جهت مسائل دینی توجیه کنند که آینده به این نوجوانان احتیاج دارد .


مهدی طالبیان

شما ای مادرم هرگز براتیم گریه نکن چون انان امانتی است و هر وقت خداوند بخواهدد آن را می گیرد و اگر گریه کردی برای مظلومیت ابا عبدلله الحسین گریه کن


محمد ظریف حاجی زاده

مادر جان انشاء الله بر روی قبر من بنشینی و خوشحال باشی که پسری با شهامت در راه اسلام و در راه قرآن و حسین (ع) تربیت کنید و تن به شهادت داد .


محمد صادق توانا رجب زاده

با سختی ها مبارزه کنید در مقابل مد پرستان و و غریب پسند ها با تمام قدرت بایستبد و فرزندان خود را به سادگی جامه و قلب پاک و با ایمان و متعهد نسبت به دین و کشود و امام عزیزمان تربیت کنید .


سید صادق دارالضیافه مشهدی

شما برادرانم یاید جای خالی برادرتان را پر کنید و اسلحه از دست افتاده او را بردارید و مواظب باشید کارهایتان برای رضای خدا باشد .


سید رضا رضوی

امیدوارم شهادت را نصیبم کنی چون شهادت یکی از آمرزنده ترین فرازهای زندگیم بوده و همیشه در انتظار بوده ام و به این امید زندگی می کنم که شهادت را نصیبم کنی .

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را ارسال کنید
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.
ویژه ها
عید در حرم امام رئوف

عید در حرم امام رئوف

9224

عید در حرم امام رئوف


عکس حرم مطهرامام رضا علیه السلام

عکس حرم مطهرامام رضا علیه السلام

8634

فقیر و خسته به درگاهت آمدم رحمی که جز ولای توام نیست هیچ دست آویز حرم مطهرامام رضا علیه السلام


زائر حرم امام رضا علیه السلام

زائر حرم امام رضا علیه السلام

7963

دولت دراین سرا و گشایش دراین در است ... السلام علیک یا انیس النفوس یا علی بن موسی الرضا(ع) #امام_رضا_علیه_السلام #حرم_امام_رضا_علیه_السلام #حرم_مطهر_رضوی


ضریح حرم مطهر امام رضا علیه السلام

ضریح حرم مطهر امام رضا علیه السلام

8911

قلب مرا به پای ضریح ات گره بزن بیمارم و دخیل شفای تو می شوم


دربانان حرم مطهر امام رضا علیه السلام

دربانان حرم مطهر امام رضا علیه السلام

9693

از رهگذر خاک سر کوی شما بود؛ هر نافه که در دست نسیم سحر افتاد


بیشتر