درباره ما

درباره ما

در دهه های اخیر، با عبور از تحولات جهانی در عرصه های مختلف که مهمترین آن تحول در عرصه ارتباطات بین انسانی است و خصوصا با رشد فزاینده ی اعضای شبکه های اجتماعی و اثرگذاری بالا در مخاطبین، لزوم تغییر در برنامه های سازمانها و نهادهای متولی امر فرهنگ، بیش از پیش احساس می شود.

از این رو پورتال معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، جهت گسترش و نشر فرهنگ رضوی نسبت به شکل گیری شبکه گسترده ارتباطی تعاملی با علاقمندان به خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام اقدام نموده و با بهره گیری از تحولات نوین در عرصه ارتباطات گامی نوین در حوزه داخل و بین الملل بردارد. لذا اقدام به طراحی سایت سامانه اشتراک محتوای حرم مطهر رضوی کرده است.

این سایت در راستای افزایش سطح تعامل زائرین و محبین امام رضا علیه السلام در فضای مجازی با یکدیگر و حرم مطهر آن حضرت اقدام به اشتراک گذاری مطالب کاربران در قالب های ویدئو, عکس, گرافیک, صوت و متن نموده است. مطالب این سایت با محوریت ارزش های اسلامی و انقلابی و محتواهایی با رویکرد سیره حضرت امام رضا علیه السلام می باشد.

در این سایت میتوانید از مطالب به اشتراک گذاشته شده توسط اعضای آن استفاده کرده و در صورت عضویت، شما نیز مطالب خود را جهت مشاهده و استفاده دیگران منتشر نمایید.